משחקי מכוניות
משחקים לגיל הרך
צביעה לילדים
באבלס
משחקי הרפתקאות
משחקי מלחמה
בראץ משחקים
משחקים לפעוטות
משחקים חינוכיים
משחקים מצחיקים
משחקי מכות
משחקי בישול
טטריס
משחקי כדורגל
פאזלים
משחקי מריו
משחקי אופנועים
משחקי תפקידים
משחקי חלליות
משחקים לילדים קטנים
דורה משחקים
משחקי מרוצים
משחקי לימוד
משחקי רובוטים
ברבי משחקים
משחקים ישנים
משחקי אסטרטגיה
 
 
 
משחקי חשיבה

אם אתם חושבים שאתם חכמים, נסו את משחקי החשיבה, אלו עם היכולת לפתח יותר את קו המחשבה, את הרצון להתפתח ובמיוחד את חדות ומהירות המחשבה. נשמע קשה? לא כל המחשקים הם קשים, ישנם המון משחקים כיפיים שמטרתם היא לשעשע ולהעביר את הזמן בנעימים, אבל מה שכן, הם גורמים להתנהלות התפיסה המהירה של המוח לקלוט כמה שיותר פרטים בזמן שאול.

ישנם משחקי חשיבה כיפיים כמו חווה חלומית, המשחק הזה הוא משחק מחשבה, אבל למעשה הוא משחק מהנה כאשר רמות הקושי שלו לא מובהקות לעין, כי שעוברים שלבים כבר נכנסים לתוך המשחק, המשחק יכול להעביר שעות שלמות, בלי להרגיש בכלל.

מלחמת הירקות בפירות, הוא משחק פיזיקה, אבל לא מדובר פה על משחק שאיינשטיין המציא עם שאלות ותשובות, מטרת המשחק היא לחסל מהר ככל הניתן את הפירות בעזרת הירקות בכמה שפחות נגיעות, משחק מאתגר שפועל על בסיס פיזיקאלי.

גם משחקי באבלס הם משחקי חשיבה, גם הם פועלים על חוקי פיזיקה ודורשים ריכוז ומחשבה כדי לא להיפסל. במשחקי באבלס אנו ניצבים מול אתגר של צבעי כדורים שלא תמיד תואמים את צרכינו, למעשה המשחק מפעיל את היכולת שלנו להעמיק בדבר, גם בלי לשים לב, שאלת האיפה אשים את הכדור? היא למעשה היכולת התפקודית שלנו ליצור דבר במהירות תגובה גם כאשר אנו לא מתייחסים לכך בכובד ראש.

גם המשחק מקקים, הוא משחק מחשבה, אף על פי שהוא משחק מצחיק, כי הדמויות שלו הן חמודות אבל הרעשים מצחיקים ובכלל הוא משחק ממכר, השלבים שלו הם קשים אמנם, אבל אף אחד לא שם לב בכלל, כי המשחק כל כך מתוק ומהנה שמי שם לב שהוא מפעיל את המוח וגורם לריכוז מלא ושם את כל תשומת הלב דווקא ביכולת להעלים כמה שיותר מקקים בשורות.

ישנם עוד סוגים רבים של משחקי חשיבה, כמו למשל כל משחקי הפאזל ואפילו משחקים עם רמות קושי יותר גבוהות, לילדים שאוהבים אתגרים באמת. כל משחקי המחשבה והחשיבה עוסקים בנושא בידורי, אך הם מתעסקים בעיקר בפיתוח של קווי המחשבה והאצתם. משחקי חשיבה רבים בנויים על עיקרון הפיזיקה, מה שנותן לנו את היכולת להתמודד עם קו מחשבה של אדם חכם, למרות שאנחנו עודנו קטנים, גם אם המשחק לא תמיד נראה ככה, כי הוא כיפי ומהנה, אנחנו למדים ממנו הרבה כי הוא מושרש על היכולת לעזור למוחנו להתפתח.

 

 

 

 

 

ערימת כוסות

משחק חמוד וקשה שבו אתם מקבלים תמונה של כוסות פלסטיק בצבעים שונים ואתם צריכים לגרור את הכוסות עם העכבר ולסדר אותן כמו בתמונה, זה לא קל בכלל...

חיי גנגסטר

בואו לחוויה מטורפת של משחקי בנים, אתם צריכים לדעת אנגלית ויש לכם משימות מעניינות. משחק זה הוא בדיוק כמו gta בחינם, אנו דואגים להביא לכם את מיטב...

הורג הדרקונים

משחק חמוד מאוד שבו אתם צריכים לזרוק אבני אש עם העכבר בעזרת ילד על דרקונים שתוקפים אתכם, אם את מחזיקים את הלחיצה על העכבר הזריקה יותר חזקה...

זיכרון קלפים

משחק חמוד מאוד ששייך לקטגוריה משחקי זיכרון לילדים, משחקי חשיבה וכמובן משחקים לגיל הרך. אתם צריכים ללחוץ על קלפים ולמצוא זוגות, כל פעם שמסיימים...

 

 

 

drupal hit counter