משחקי מכוניות
משחקים לגיל הרך
צביעה לילדים
באבלס
משחקי הרפתקאות
משחקי מלחמה
בראץ משחקים
משחקים לפעוטות
משחקים חינוכיים
משחקים מצחיקים
משחקי מכות
משחקי בישול
טטריס
משחקי כדורגל
פאזלים
משחקי מריו
משחקי אופנועים
משחקי תפקידים
משחקי חלליות
משחקים לילדים קטנים
דורה משחקים
משחקי מרוצים
משחקי לימוד
משחקי רובוטים
ברבי משחקים
משחקים ישנים
משחקי אסטרטגיה
 
 
 
משחקי פקמן

פקמן היא הדמות אולי חסרת כל צורה מושכת לעין כמו שאנו מכירים היום, אבל ללא ספק הוא המשחק בין הכי טובים בעולם, גם במשחקי הרטרו וגם במשחקי הארקיד. השם פקמן מושרש מהשפה היפנית פאקו פאקו, שזו תנועת של פתיחה וסגירת הפה.

צורתו של פקמן נוצרה ממגש פיצה חסר משולש, שאת המגש קיבל הממציא טורו איוואטאני, שהמציא את המשחק. המשחק פותח ביפן במשך של שנה וחמישה חודשים יצא לראשונה ב1980, בארה"ב, מהרגע שהוא יצא ועד היום כולם יודעים שהוא המשחק הכי להיט שהיה ועודנו בקרב משחקי הוידאו.

ישנם כמה סוגי משחקים של פקמן, יש לו הרבה ורסיות משחק והוא נחשב למשחק האהוב ביותר בין כל תווך הגילאים כיוון שהוא המשחק ששינה את פני ההיסטוריה של משחקי הוידאו כי הוא סבו של משחקי הארקיד שאתם משחקים כיום.

פקמן נמצא בתוך מבוך, כאשר לצידו ישנן רוחות רפאים אשר מאיימות לחייו. פקמן צריך לאכול את כל הנקודות ואת הפירות יחד עם המפתח, הפעמון וספינת הדגל בכדי לקבל את מלוא הנקודות.

יש טכניקות רבות לעבור את השלבים, דרך אחת מהן היא להסתתר בין שני הקומות ולהמתין שהרוח תחלוף, זו דרך מסוכנת אמנם, כי בשנייה שאתם לא שמים לב, היא יכולה לעבור. המשחק דורש את מלוא תשומת הלב. אין ספק שהוא אחד מהמשחקים היותר מהנים שנוצרו עד היום, לא רק בגלל צורת המשחק, אלה בגלל הפשטות של פקמן, גם ללא צבעים מיוחדים וגרפיקה מטורפת, עדיין הקלאסיות של המשחק עושה את שלה.

אז יש את פקמן הקלאסי ויש פקמן סוגר שורות, בו פקמן צריך לסגור כמה שיותר קירות כדי לכלוא את הרוחות ובכדי לא להיתפס. גם כאן הרוחות מאיימות על יצור הפיצה, אך אם יש לו שחקן מעולה, הוא ינצל בקלות מהאיומים שלהן ויעבור לשלב הבא.

יש גם פקמן הנסיכה, לבנות, בה הפקמנית היא עטורה כתר לבן והיא הדמות הנשית לאלו שרוצות לשחק גם כן בפקמן אבל חושבות שהוא מיועד רק לבנים. אז בשבילן המציאו את הפקמנית היפה.

לא הרבה שברו את השיא של פקמן, הבודדים שבהם הגיעו לספרי ההיסטוריה, כיוון ששכמה שנראה המשחק כמשחק פשוט, הוא משחק מורכב מאד, היכולת לנצח בו תלויה בהמון גורמים, יש כאלו שעדיין מנסים עד היום לשבור את השיא, האם אתם כבר שברתם אותו? אם לא, זה הזמן להתחיל.

 

 

 

 

 

 

ערימת כוסות

משחק חמוד וקשה שבו אתם מקבלים תמונה של כוסות פלסטיק בצבעים שונים ואתם צריכים לגרור את הכוסות עם העכבר ולסדר אותן כמו בתמונה, זה לא קל בכלל...

חיי גנגסטר

בואו לחוויה מטורפת של משחקי בנים, אתם צריכים לדעת אנגלית ויש לכם משימות מעניינות. משחק זה הוא בדיוק כמו gta בחינם, אנו דואגים להביא לכם את מיטב...

הורג הדרקונים

משחק חמוד מאוד שבו אתם צריכים לזרוק אבני אש עם העכבר בעזרת ילד על דרקונים שתוקפים אתכם, אם את מחזיקים את הלחיצה על העכבר הזריקה יותר חזקה...

זיכרון קלפים

משחק חמוד מאוד ששייך לקטגוריה משחקי זיכרון לילדים, משחקי חשיבה וכמובן משחקים לגיל הרך. אתם צריכים ללחוץ על קלפים ולמצוא זוגות, כל פעם שמסיימים...

 

 

 

drupal hit counter