משחקי מכוניות
משחקים לגיל הרך
צביעה לילדים
באבלס
משחקי הרפתקאות
משחקי מלחמה
בראץ משחקים
משחקים לפעוטות
משחקים חינוכיים
משחקים מצחיקים
משחקי מכות
משחקי בישול
טטריס
משחקי כדורגל
פאזלים
משחקי מריו
משחקי אופנועים
משחקי תפקידים
משחקי חלליות
משחקים לילדים קטנים
דורה משחקים
משחקי מרוצים
משחקי לימוד
משחקי רובוטים
ברבי משחקים
משחקים ישנים
משחקי אסטרטגיה
 
 
 
סוליטר

הידעתם שיש עוד משחקי סוליטר מלבד המשחק שמגיע יחד עם תוכנת ההפעלה שלכם? כיום ניתן למצוא באינטרנט מגוון רחב של משחקי סוליטר, כמובן שישנו הסוליטר הקלאסי שעליו מושתתים כל משחקי הסוליטר האחרים, אבל לא נמאס כבר מאותו משחק?

ישנם סוגים רבים למשחק, חלקם אפילו מתעלים מעל למשחק המקורי, כי לפעמים המשחקים החדשים הם אפילו יותר טובים מהמשחקים שקדמו להם. גם מבחינת הגרפיקה והצבעים וגם מבחינת טיב המשחק. אז מי שאוהב לשחק בסוליטר אבל רוצה קצת לצאת מהשגרה, יכול לעשות זאת יחד עם משחקי הסוליטר החדשים.

כמו למשל עם המשחק סוליטר פירמידה הוא משחק שמבוסס על בסיס הסוליטר עם משחק הבלאק ג'ק, כאשר צריך להגיע יחד עם שני קלפים לספרה 13, אם יצא מלך, אין צורך בקלף נוסף, כך למעשה מסתיימת כל הפירמידה, בחיבור שני הקלפים. לא משנה מאיזה צבע הם ומאיזו צורה, המטרה היא לחבר את הקלפים יחדיו שיגיעו לתוצאה 13. המשחק לא פשוט בכלל ואפילו די קשה. הוא צורך ריכוז מלא. המשחק מיועד לאלו שאוהבים אתגרים.

בסוליטר גולף אתם משחקים את הסוליטר ההפך מן המקובל. כלומר, אתם שמים בקופה את הקלפים לפי המספר שמתחתיהם או מעליהם ברצף, עד לסיום כל הקלפים הפתוחים, זהו משחק שמצריך סבלנות ויתר חשיבה, הכיף שבמשחק הוא התחרותיות של כל אנשי העולם. השיא של המוביל בטבלה הוא 35,000 ומשהו, זאת אומרת שהמשחק מאד קשה אבל יחד עם זאת הוא בהחלט נותן אתגר, הרי ש-35,000 הוא לא ניקוד כזה גבוה, אבל יחד עם זאת עדיין לא עברו אותו, חושבים שאתם מסוגלים?

בסוליטר מגדלים אתם כבר צריכים לעבור שלבים של המשחק, אמנם הוא די מזכיר את סוליטר גולף, אבל פה זה כבר סיפור אחר, ישנה פריסה של קלפים בצורת מגדל או טירה וחייבים בכל פעם בכדי לעבור שלב, לנצח ולסיים את כל הקלפים הפרוסים על המסך. אם חשבתם שסוליטר גולף הוא די פשוט, נסו את סוליטר מגדלים.

ישנם המון משחקי סוליטר מעולים וטובים אשר ההתמכרות אליהם היא דבר שכיח. אפשר לשבת ולשחק במשחקים הללו שעות על גבי שעות בלי לשים לב לזמן שרץ. הכיף שבמשחקים הללו הם כל החידושים והשילובים בין כמה משחקי קלפים שזה יוצר חוויה עוד יותר מהנה.

אגב, משחקים מהסוג הזה הם די מקובלים בלימודי טיס בכדי לפקס את הטייסים לפני טיסה.

 

 

 

 

 

 

ערימת כוסות

משחק חמוד וקשה שבו אתם מקבלים תמונה של כוסות פלסטיק בצבעים שונים ואתם צריכים לגרור את הכוסות עם העכבר ולסדר אותן כמו בתמונה, זה לא קל בכלל...

חיי גנגסטר

בואו לחוויה מטורפת של משחקי בנים, אתם צריכים לדעת אנגלית ויש לכם משימות מעניינות. משחק זה הוא בדיוק כמו gta בחינם, אנו דואגים להביא לכם את מיטב...

הורג הדרקונים

משחק חמוד מאוד שבו אתם צריכים לזרוק אבני אש עם העכבר בעזרת ילד על דרקונים שתוקפים אתכם, אם את מחזיקים את הלחיצה על העכבר הזריקה יותר חזקה...

זיכרון קלפים

משחק חמוד מאוד ששייך לקטגוריה משחקי זיכרון לילדים, משחקי חשיבה וכמובן משחקים לגיל הרך. אתם צריכים ללחוץ על קלפים ולמצוא זוגות, כל פעם שמסיימים...

 

 

 

drupal hit counter